fbpx

Вас вітає офіційний SG Divorce Bot від ЮК «Лігал Протекшн»!

Найшвидший спосіб розлучитись подружжю, яке має неповнолітніх дітей, без відвідування адвоката та зайвих витрат, – зробити це онлайн за лічені хвилини. Придбайте позовну заяву про розірвання шлюбу, яку необхідно буде лише роздрукувати та підписати, у чат-боті SG Divorce Bot!

Перейти до чатботу

Ми пропонуємо позовну заяву про розірвання шлюбу

«Розлучення» чи «розірвання шлюбу» - це все один і той же процес, який повинне пройти подружжя, яке має намір припинити шлюбні відносини між собою. Подання позовної заяви про розірвання шлюбу для подружжя, яке має неповнолітніх дітей, є обов’язковим етапом розлучення відповідно до Сімейного кодексу України.

Основні переваги розлучення з використанням SG Divorce Bot:

Звертаємо увагу, що, за загальним правилом, позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Наголошуємо також на тому, що після отримання позовної заяви необхідно буде сплатити судовий збір, який наразі складає 908 грн.

Чат-бот SG Divorce Bot є проектом Юридичної компанії «Лігал Протекшн».

Оплата та отримання документу

Оплата здійснюється онлайн, у національній валюті України, через систему LiqPay, яка є платіжним сервісом «ПриватБанку».

Позов формується в форматі PDF та після оплати надсилається чат-ботом SG Divorce Bot у месенджер, з якого велася комунікація з ботом.

Повернення коштів та анулювання придбаної Покупцем у Продавця позовної заяви не допускається.

Способи оплати:

Контактні дані адміністрації:

Телефон: +380442280878

E-mail: info@lpro.ua

Угода користувача/публічний договор (оферта).

Перейти до SG Divorce Bot

Заказать Обратный звонок
(*)
Неверный ввод

Неверный ввод

Заказать Юридическую консультацию
(*)
Неверный ввод

Неверный ввод

(*)
Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод